Projekt Agentura Pondělí – Auto pro terénní pracovníky

CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0017250

Tento projekt agentury pondělí, z. s. je spolufinancován evropskou unií.

Cílem projektu je nákup hybridního automobilu pro terénní práci asistentů služby sociální rehabilitace a podpora samostatného bydlení.

Tisková zpráva z března 2024

Auto pro terénní pracovníky Agentury Pondělí

Asistenti Agentury Pondělí již rok využívají nový automobil

Agentura Pondělí poskytuje sociální služby pro osoby s postižením ve Šluknovském výběžku. Již od prosince 2022 máme díky projektu z Integrovaného regionálního operačního programu s názvem „Agentura Pondělí – Auto pro terénní pracovníky“ nový automobil. Je to krásná modrá Škoda Octavia Combi. Díky technologii Plug –in hybrid nyní jezdíme s automobilem s kombinovaným pohonem spalovacího motoru a elektromotoru.

Auto je pro asistenty a hlavně pro naše klienty velmi důležité. Klienti agentury žijí ve všech obcích regionu. Asistenti k nim jezdí domů, jezdíme s klienty i k lékařům, na úřady a podobně. Jsem moc rádi, že už druhým rokem máme možnost jezdit moderním, bezpečným a spolehlivým autem. Také nás těší, že díky technologii Plug –in hybrid, jezdíme i ekologicky A to díky elektromotoru, který se využívá hlavně při jízdách po městě. Tam jezdí naše auto bez emisí na elektřinu, na delší trasy auto pohání spalovací motor, kterému navíc k vyššímu výkonu pomáhá elektromotor. Tím máme nižší spotřebu emisí a menší uhlíkovou stopu.

Moc děkujeme všem, kteří se na úspěšném projektu podíleli, hlavně za finanční podporu Integrovanému regionálnímu operačnímu programu.

Agentura Pondělí je nezisková organizace, která poskytuje sociální služby lidem se zdravotním postižením v regionu Šluknovsko.

Ing. Monika Lampová, ředitelka Agentury Pondělí
Telefon: 775 554 491, mail: lampova@agenturapondeli.cz , www.agenturapondeli.cz

Tisková zpráva z 5.1.2023

Dárek pro Agenturu Pondělí

Agentura Pondělí dostala krásný modrý dárek na čtyřech kolech.

Agentura Pondělí nabízí již 22 let sociální služby pro osoby s postižením ve Šluknovského výběžku. Jedna z forem poskytování je terénní forma. Klienti agentury žijí ve všech obcích regionu. Asistenti k nim jezdí domů a k tomu je potřeba spolehlivé auto.

Díky projektu z Integrovaného regionálního operačního programu s názvem „Agentura Pondělí – Auto pro terénní pracovníky“ jsme si mohli koupit nový automobil. Ve výběrovém řízení byl vybrán osobní automobil Octavia Combi. Díky technologii Plug –in hybrid nyní jezdíme s automobilem s kombinovaným pohonem spalovacího motoru a elektromotoru. Ve městě naše auto jezdí zcela bez emisí na elektřinu, na delší trasy auto pohání spalovací motor, kterému navíc k vyššímu výkonu pomáhá elektromotor. Tím máme nižší spotřebu emisí a menší uhlíkovou stopu.

Auto využíváme hlavně na cestách s klienty, za klienty a také do nemocnic, na vzdálené úřady a k stěhování a převážení materiálů pro klienty. Oceňujeme spolehlivost, bezpečnost nového auta a také jeho nízkou spotřebu.

Moc děkujeme všem, kteří se na úspěšném projektu podíleli.

Agentura Pondělí je nezisková organizace, která poskytuje sociální služby lidem se zdravotním postižením v regionu Šluknovsko.

8.12. 2022  Ing. Monika Lampová, ředitelka Agentury Pondělí

Telefon: 775 554 491, mail: lampova@agenturapondeli.cz , www.agenturapondeli.cz